Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
Astm 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1220mm İnşaat İçin Saç Çizgisi
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
2B BA NO.4 HL Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 430 1000mm -2000mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
301 1.4319 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Parlak Tavlı NO.4 Yüzey
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
TISCO 254SMO Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 904L 5.8m Uzunluk
| Başvuru: | ÜRETME |
|---|---|
| Kalınlık: | Standart |
| Standart: | JIS |
HAIRLINE Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316 201 Yarık Kenar 3mm SS Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 2440 mm, 3000 mm 6000 mm |
HL Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac ASTM 201 SS Çelik Sac 1500mm
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac ASTM 321 SS 2000mm
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Tisco Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm 1.2mm 1.5mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
Aisi 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 8K Finish 6000mm Uzunluk
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 316 SS 4x8 Asitleme
| Başvuru: | ÜRETME |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Genişlik: | 650-2000mm veya özelleştirilmiş |

