Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
253MA 254Mo 654MO Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1.4318 1.4402 Sınıfı
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
8K 310S Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş 4x8 Ayna Kaplama
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
TISCO 304 Paslanmaz Çelik Sac Saten Soğuk Haddelenmiş 316 1.2mm
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
Gıda Maddeleri Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Sac 1.5 Mm Kalınlığında Soğuk Çekilmiş
| Başvuru: | Asansör/Mutfak/İç/Dış |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS, DIN |
| Genişlik: | 500-1500mm veya özelleştirmek |
8mm Sıcak Haddelenmiş 321 Paslanmaz Çelik Sac SS Plaka 6mm Parlak Parlak
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
1220mm 1500mm Dubleks 2205 Sac Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Sıcak Dövme 310 Paslanmaz Çelik Sac Tisco 5mm SS Levha Galvaniz Kaplamalı
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
5mm Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac TISCO SS Levha 1500mm Tavlı
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Çubuk 30mm 45mm Parlak Kaplama
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Yay Teli 0.138mm AISI 316 316L SS Teli
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| uzunluk: | özelleştirilmiş |

