Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
304H 2507 904L Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2B Finish 1m-6m Uzunluk
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
1D 0.1mm Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 316 4x8 Paslanmaz Çelik Paneller
| Başvuru: | Dekorasyon ve inşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
SS410 SS430 S32750 Süper Dubleks Plaka 2205 Paslanmaz Çelik Sac
| Başvuru: | ÜRETME |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 650-2000mm veya özelleştirilmiş |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Paslanmaz Çelik Sac 2B Bitirme 1.5m Genişlik
| Başvuru: | Sanayi Dekorasyon, İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1500 mm |
AiSi Siyah SS 304 Sac Ayna Finish Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 12mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Uzunluk: | 2000-6000mm |
Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Tel ASTM 201 304 316L 310S SS Halat
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | özelleştirilmiş |
2B BA Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha ASTM 316L 304 409 410
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,EN,DIN,GB, JIS AISI ASTM DIN EN |
| Uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
0.6mm 1.2 Mm Paslanmaz Çelik Sac 304 2B Kaplama AISI GB DIN EN
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Sus630 660 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1mm GB DIN EN 12m Uzunluk
| Seviye: | 600 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
NO.1 631 17 7PH Paslanmaz Çelik Sac 5mm Galvanizli Çelik Levha SGS
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | GH4080A |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |

