Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
Yarık Kenar Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 300 Serisi Sac 2000mm İnşaat İçin
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
S32750 1.4410 Paslanmaz Çelik Levha 10mm 2507 Paslanmaz Çelik Levha
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
Asansör Mutfağı için Prime 201 Paslanmaz Çelik Kakma Şeritleri Dia 250mm
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
Inox 304l 316 430 2B Paslanmaz Çelik Rulo 1000mm-2000mm Genişlik
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Seviye: | 300 serisi, 400 serisi |
| Başvuru: | İnşaat, Mutfak Eşyaları |
Inox AISI 304 Paslanmaz Çelik Levha 3mm 5mm Kalınlık BV IQI Onayı
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Genişlik 150mm Cilalı 316 Paslanmaz Çelik Düz Çubuk AISI304 Sıcak Haddelenmiş Dövme
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Genişlik: | 20-150mm |
Altıgen Dubleks Paslanmaz Çelik Çubuk UNS S31803 UNS S32205 F51
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Seviye: | Süper dubleks çelik, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Tip: | Yuvarlak |
S30815 304N 4x8 Paslanmaz Çelik Duvar Panelleri Saten Yüzey SS Altın Ayna Levhası
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
Din 174 Cilalı Paslanmaz Çelik Düz Çubuk 3mm 5mm Kalın 300 Serisi
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Düz |
Parlak Paslanmaz Çelik Çubuk ASTM 201 20mm 30mm Bar Soğuk Çekilmiş
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Tip: | Yuvarlak |

