Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
ASTM 304 Paslanmaz Çelik Kabartma Levha SS Desenli Sac 8mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
301L S30815 Soğuk Çekilmiş Parlak Bar 7mm Paslanmaz Çelik Çubuk 2B Kaplama
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
JIS 304 Paslanmaz Çelik Şerit Çelik Hassas 20mm Genişlik 8K Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirmek |
ASTM 430 BA Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 10mm 20mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirmek |
AISI 310S Paslanmaz Çelik Şerit 0.8MM Kalınlık ASTM Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 7-1250mm veya özelleştirin |
316 316L Kaynaklı Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 0.5mm 0.8mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirin |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Seviye: | 300 Serisi, 310S |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm or customize |
ASTM 301 Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 0.5mm 0.8mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi, 301 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirin |
S31803 S32750 2205 Dubleks Paslanmaz Çelik Levha OD 10mm-820mm
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 6m, 12m |
ASTM 430 Kaynaklı Paslanmaz Çelik Şeritler Çelik Rulo 2mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirmek |

