Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
Endüstriyel Kullanım İçin 0.3mm Hassas Paslanmaz Çelik Şerit AISI 304 1500mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Genişlik: | 7mm-1500mm |
Tisco Soğuk Çekilmiş SS Köşebent Paslanmaz Çelik 304 Değirmen Finish
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Döşemelik Paslanmaz Çelik Piston Mili
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
1500mm 440A Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Çekilmiş Tisco SS Sac Rulo
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
SUS 409 Din1.4301 Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş SS 316 Rulo
| Başvuru: | Konteyner Plakası, tıbbi cihazlar, yapı malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | Gerektiği gibi, 0.1mm-300mm |
| Standart: | ASTM |
410 Ss Ovma Teli 0.13mm Paslanmaz Çelik Tel Rulo Sıcak Haddelenmiş
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | Gelenek |
430 431 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 2MM ASTM A36 Ss Şerit Bobin
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
Gıda Gemisi İçin Soğuk Haddelenmiş 1mm 304L Paslanmaz Çelik Rulo
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | ASTM |
BA 8K 316 Paslanmaz Çelik Kare Boru 1220mm OD SS Çelik Boru
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz/kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Paslanmaz Çelik Şerit Nitronic Malzeme
| Seviye: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |

