Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
Soğuk Çekilmiş Hastelloy C22 Levha 35mm Haynes 242 Alaşımlı Çelik Levha
| Tip: | Nikel Plaka |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi, Petrokimya, vb. |
| Seviye: | Nikel, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ekt |
IQI TUV 316L Paslanmaz Çelik Rulo 2b Paslanmaz Çelik Yüzey Finish
| Başvuru: | Asansör/Mutfak/İç Mekan, Dış Mekan, Yiyecek Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-100mm |
| Standart: | ASTM |
GB Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası 1219mm Genişliğiyle Bobin
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 300 Serisi Paslanmaz Çelik Sac İnşaat İçin
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Galvanizli
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 1.4318 1.4402 |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
Depolama ve Ticaret için Normal/Kustomlaştırılmış Boyutlu Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Gıda Sınıfı 6m 304 SS Plaka SS 304 2b Finish Paslanmaz Çelik Sac
| Başvuru: | ÜRETME |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 650-2000mm veya özelleştirilmiş |
AISI Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası R23 Soğutucu ve NO.1 Bitirme
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
ISO9001 Standart R23/R404A ve DIN Standartı için Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Sıcak Haddelenmiş ASTM 310S Paslanmaz Çelik Pates Levhaları 5mm 6mm Kalınlık
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2~120 mm |
| Standart: | ASTM |

