Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
304l 316 430 904L Inox Şerit ASTM JIS Ayna Paslanmaz Çelik Rulo
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
| Kalınlık: | Istek üzerine Mevcut |
Tisco Nitronic 50 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru 8K Ayna Kaplama
| Seviye: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
AISI 201 304 Paslanmaz Çelik Levha 2B Finish SS Levha 1220x3428mm
| Seviye: | 200 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
440 420 410 SS Şerit Rulo Parlatılmış Paslanmaz Çelik Rulo Şerit 2m Genişlik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | 304 316 440 420 410 |
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
TP310S SA213 Dubleks Çelik Rulo Östenitik Krom Nikel Paslanmaz Çelik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
| Başvuru: | Dekorasyon, bina |
JIS Aisi 304 2b Paslanmaz Çelik Levha 1.5mm 2mm SS Levha Tisco
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
ASTM 304 1mm Paslanmaz Çelik Levha 2B Yüzey SS Levha 1219mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
ASTM TP201 Cilalı Paslanmaz Çelik Boru 430 310S Yuvarlak Boru Dikişsiz Kaynaklı
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco 16mm OD SS Çelik Boru Turşu Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
310S 309S Eşit Açılı Çubuk 300 Serisi Paslanmaz Çelik Profil
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |

