Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
ASTM 440C Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Soyulmuş Ss Sac
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
TISCO Inox Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 20mm Kabartmalı SS Levha
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
| Genişlik: | gereğince, gerektiği gibi |
ASTM 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 10mm Kalın Soyulmuş SS Sac
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Kabartmalı Paslanmaz Sac 4x8 Oluklu SS 304 Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Uzunluk: | 2000-6000mm |
304L 304 Paslanmaz Sac Rulo 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
ISO S32750 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 8mm SS 304 Sac Tisco
| Başvuru: | Dekorasyon, Sanayi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 500~1500 mm |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
| Seviye: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
8K HL Paslanmaz Çelik Levha 201 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Levha 1m Genişlik
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
JISCO LISCO 1.5 Mm Kalınlığında Paslanmaz Çelik Levha 200 Serisi Sıcak Şekillendirilmiş
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Mekanik Uygulama için Mill Edge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
| Kalınlık: | 0.3mm-6mm |

