Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
S32305 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac BA 10mm SS 904L Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
Parlak Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm Kalınlık 201 SS Plaka
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
430 904L Inox Sac Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1000mm-2000mm Genişlik
| Başvuru: | Dekorasyon, İnşaat |
|---|---|
| Sertifika: | SGS,BV |
| Seviye: | 200 Serisi |
Tisco 0.55mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Bobin M290-50A M350-50A
| Tip: | Yönlendirilmiş Silikon Çelik |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş veya Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0,35 - 0,55 mm |
316H 316TI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 5mm Kalın NO.3 NO.4 Finish
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Genişlik: | 6-1500mm veya özelleştirilmiş |
| Seviye: | 300 Serisi, Paslanmaz Çelik 316 316L 316H 316TI 316H levha |
Kalın 100mm Inox Levha Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Gıda Gemisi İçin Bobinde 0.6mm 304L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | JIS |
AISI 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2B Finish 316 1.2mm 4x8 Feet
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
310S 1.4845 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ayna Finish Süper Dubleks
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş SS Çelik Sac 2B Finish 6000mm Ayna Saç Çizgisi
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |

