Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel sheet ] eşleşme 158 Ürünler.
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac TISCO 316L 6000mm BA Ayna
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özelleştirilmiş |
430 ASTM Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 6mm 8mm SS Levha
| Başvuru: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Sıcak Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309 309S Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit 6m Genişlik SS 304 Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
TISCO 316L Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac Ayna 6mm SS Levha
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309S BA Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac TISCO 6mm SS Levha
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
8K Ayna Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.5mm Kalınlık ASTM 304 SS Plaka
| Başvuru: | Dekoratif Kullanım |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
AISI 2mm 304 Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304L
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000/3000/6000mm |
Soğuk Haddelenmiş SS Sac 410S 316L 2205 2507 4mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Mobilya için Dubleks 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 310 321 SS Şerit
| Başvuru: | Konteyner Plakası, tıbbi cihazlar, yapı malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | Gerektiği gibi, 0.1mm-300mm |
| Standart: | ASTM |
Astm 316 316l Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ss 2b Finish 1000mm İnce Çizgi
| Başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |

