Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
S30815 304N 4x8 Paslanmaz Çelik Duvar Panelleri Saten Yüzey SS Altın Ayna Levhası
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
430 431 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 2MM ASTM A36 Ss Şerit Bobin
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
ASTM 304 Paslanmaz Çelik Kabartma Levha SS Desenli Sac 8mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
Mimari için 15mm 434 Ferritik Paslanmaz Çelik Kalıp T Kanal Trim Şeritleri
| Başvuru: | Konteyner Plakası |
|---|---|
| Kalınlık: | gereğince, gerektiği gibi |
| Standart: | JIS |
Yüksek Mukavemetli Paslanmaz Çelik Tel Rulo 1mm 316L Soğuk Çekilmiş
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | özelleştirilmiş |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Paslanmaz Çelik Sac 2B Bitirme 1.5m Genişlik
| Başvuru: | Sanayi Dekorasyon, İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1500 mm |
AiSi Inox 321 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Şerit 0,2 mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Kalınlık: | 0,3 mm-16 mm |
410 420 430 Paslanmaz Çelik Şerit 2B BA Soğuk Haddelenmiş 200mm Genişlik
| Başvuru: | Konteyner Plakası |
|---|---|
| Kalınlık: | gereğince, gerektiği gibi |
| Standart: | JIS |
Brushed 321 Kare Paslanmaz Çelik Çubuk 10mm Sıcak Dövme ISO Onayı
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
Tavlı Paslanmaz Çelik Çubuk Yuvarlak Çubuk ASTM 201 Sıcak Haddelenmiş 6mm
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 |
| Şekil: | Yuvarlak |

