Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
ASTM 304L Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 0.3mm 0.5mm Soğuk Haddelenmiş SS
| başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-20 mm, gerektiği gibi |
| Standard: | ASTM AISI 300 series |
304l 316 430 904L Inox Şerit ASTM JIS Ayna Paslanmaz Çelik Rulo
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
| Kalınlık: | Istek üzerine Mevcut |
ASTM 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 10mm Kalın Soyulmuş SS Sac
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
304H 2507 904L Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2B Finish 1m-6m Uzunluk
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
8K Ayna Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.5mm Kalınlık ASTM 304 SS Plaka
| Başvuru: | Dekoratif Kullanım |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
JIS G3132 Bobin İnşaatta Kullanılan Paslanmaz Çelik Sıcak Haddeleme
| Seviye: | 300 Serisi, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uzunluk: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
IQI TUV 316L Paslanmaz Çelik Rulo 2b Paslanmaz Çelik Yüzey Finish
| Başvuru: | Asansör/Mutfak/İç Mekan, Dış Mekan, Yiyecek Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-100mm |
| Standart: | ASTM |
201 AISI Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 20mm Kalın Ayna Kaplama
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
304L 304 Paslanmaz Sac Rulo 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
ASTM 321 310S Paslanmaz Çelik Şerit BA 2B Soğuk Haddelenmiş Dubleks
| Başvuru: | Konteyner Plakası |
|---|---|
| Kalınlık: | gereğince, gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM |

