Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
ASTM A240 S30400 Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş 0.8mm Kalın 2B Yüzey
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
1500mm 440A Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Çekilmiş Tisco SS Sac Rulo
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac TISCO 316L 6000mm BA Ayna
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özelleştirilmiş |
Gıda Gemisi İçin Soğuk Haddelenmiş 1mm 304L Paslanmaz Çelik Rulo
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | ASTM |
ASTM 304 Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Çubuk 30mm 45mm Parlak Kaplama
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Yay Teli 0.138mm AISI 316 316L SS Teli
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| uzunluk: | özelleştirilmiş |
ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş SS Çelik Sac 2B Finish 6000mm Ayna Saç Çizgisi
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Astm 316 316l Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ss 2b Finish 1000mm İnce Çizgi
| Başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
SUS 409 Din1.4301 Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş SS 316 Rulo
| Başvuru: | Konteyner Plakası, tıbbi cihazlar, yapı malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | Gerektiği gibi, 0.1mm-300mm |
| Standart: | ASTM |
JIS 430 316 Paslanmaz Çelik Rulo 1mm 2mm 3mm Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo
| Kalınlık: | 1-100 mm |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 100mm-2000mm |

