Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
Soğuk Çekilmiş Paslanmaz Çelik Tel ASTM 201 304 316L 310S SS Halat
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | özelleştirilmiş |
Gıda Gemisi İçin Dekoratif 2B 201 Paslanmaz Çelik Rulo 400 Serisi
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20 mm |
| Standart: | JIS |
AiSi Siyah SS 304 Sac Ayna Finish Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 12mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Uzunluk: | 2000-6000mm |
Ayna HL 2B 201 Paslanmaz Çelik Rulo 200 Serisi 20mm İnşaat İçin
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20 mm |
| Standart: | ASTM |
Soğuk Haddelenmiş Inconel 600 Rulo 625 718 Nikel Alaşımlı Çelik Rulo
| Tip: | Nikel şerit |
|---|---|
| Başvuru: | endüstriyel gaz |
| Seviye: | inconel 600,718,625 |
BA Finish 310S Paslanmaz Çelik Rulo 316L SS Rulo 2B 2B Soğuk Haddelenmiş
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | ASTM |
ASTM 440C Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Soyulmuş Ss Sac
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
440 420 410 SS Şerit Rulo Parlatılmış Paslanmaz Çelik Rulo Şerit 2m Genişlik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | 304 316 440 420 410 |
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
Ss430 Paslanmaz Çelik Rulo 2b Ba Finish Soğuk Haddelenmiş 20mm Saç Çizgisi
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | JIS |
SS304 Paslanmaz Çelik Rulo Cilalı Yüzey Soğuk Haddelenmiş 0.8mm 8K Ayna
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | ASTM |

