Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
ASTM 316L Paslanmaz Çelik Şerit 2mm 300 Serisi SS Ayna
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM |
Asansör Mutfağı için Prime 201 Paslanmaz Çelik Kakma Şeritleri Dia 250mm
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
A240 JIS Dubleks Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulolar 0.1mm-20mm Kalınlık
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemeler, Sanayi, İnşaat, vb |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20 mm |
| Standart: | JIS |
Genişlik 150mm Cilalı 316 Paslanmaz Çelik Düz Çubuk AISI304 Sıcak Haddelenmiş Dövme
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Genişlik: | 20-150mm |
Din 174 Cilalı Paslanmaz Çelik Düz Çubuk 3mm 5mm Kalın 300 Serisi
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Düz |
Parlak Paslanmaz Çelik Çubuk ASTM 201 20mm 30mm Bar Soğuk Çekilmiş
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
JIS 304 Paslanmaz Çelik Şerit Çelik Hassas 20mm Genişlik 8K Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirmek |
ASTM 430 BA Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 10mm 20mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirmek |
AISI 310S Paslanmaz Çelik Şerit 0.8MM Kalınlık ASTM Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 7-1250mm veya özelleştirin |
316 316L Kaynaklı Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 0.5mm 0.8mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1-500mm veya özelleştirin |

