Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
1.4301 1.4541 2mm Paslanmaz Çelik Tel Rulo 0.1mm-0.64mm Gösterge
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Uzunluk: | Müşterilerin Talebi |
1mm 2mm Paslanmaz Çelik Tel Rulo Parlak Yumuşak Tavlı Halat AISI 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Uzunluk: | Müşterilerin Talebi |
Kabartmalı Paslanmaz Sac 4x8 Oluklu SS 304 Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Uzunluk: | 2000-6000mm |
TISCO BAOSTEEL Paslanmaz Çelik Dekoratif Sac 2mm 3mm 4mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
Tisco Soğuk Çekilmiş SS Köşebent Paslanmaz Çelik 304 Değirmen Finish
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |
NO.1 631 17 7PH Paslanmaz Çelik Sac 5mm Galvanizli Çelik Levha SGS
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | GH4080A |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Döşemelik Paslanmaz Çelik Piston Mili
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
2B BA Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulolar HAIRLINE SS 316 Rulo
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | JIS |
TP310S SA213 Dubleks Çelik Rulo Östenitik Krom Nikel Paslanmaz Çelik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
| Başvuru: | Dekorasyon, bina |
410 Ss Ovma Teli 0.13mm Paslanmaz Çelik Tel Rulo Sıcak Haddelenmiş
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | Gelenek |

