Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
Hassas Paslanmaz Çelik Şerit Rulo 2mm 304 Ss 250 Mm
| Seviye: | 300 serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Genişlik: | 10-250 mm |
1mm Paslanmaz Çelik Rulo Halat Aisi 316L Tavlı
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
ASTM 304 Ayna Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş 2B Kaplama 0.7mm 0.8mm
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM AISI 300 serisi |
783 718 625 601 600 İnşaat İçin Nikel Alaşımlı Çelik Rulo
| Tip: | Nikel Plaka |
|---|---|
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb, Sanayi Dekorasyon, Bina |
| Seviye: | 718 |
AISI 304 Hassas Paslanmaz Çelik Şerit SS 0.5mm 1mm Soğuk Haddelenmiş
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM AISI |
316L 304L Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 0.3mm 0.5mm Soğuk Haddelenmiş
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM AISI 300 serisi |
AISI 201 Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 0.5mm 0.7mm Soğuk Haddelenmiş Bant
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM AISI 200 serisi |
S32760 A790 UNS S31803 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Boru 10mm Od Çelik Boru
| Başvuru: | Yağ borusu |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 0.3mm 0.5mm Soğuk Haddelenmiş SS ASTM 201
| başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-20 mm, gerektiği gibi |
| Standard: | ASTM |
TISCO 0.25mm 316L Paslanmaz Çelik Tel Rulo 5.8m 6m Uzunluk
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 200 Serisi |
| Uzunluk: | standart, 5.8m, 6m veya gereklilik olarak |

