Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
300 Serisi Hassas Paslanmaz Çelik Şerit ASTM 316L 304 304L SS 0.3mm
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-20mm, Gerektiği gibi |
| Standart: | ASTM AISI |
Endüstriyel Kullanım İçin 0.3mm Hassas Paslanmaz Çelik Şerit AISI 304 1500mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Genişlik: | 7mm-1500mm |
Sıfır Kesim 16mm Katı Yuvarlak Bar Din1.1191 Katı Paslanmaz Çelik Çubuk
| Çelik Sınıfı: | 304L 316 |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| teknik: | Soğuk Çekilmiş, Sıcak Haddelenmiş |
0.6mm 1.2 Mm Paslanmaz Çelik Sac 304 2B Kaplama AISI GB DIN EN
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
S32205 S31803 UNS S32750 Plaka S31254 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Plaka
| Başvuru: | ÜRETME |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 650-2000mm veya özelleştirilmiş |
8K HL Paslanmaz Çelik Levha 201 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Levha 1m Genişlik
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
JIS Aisi 304 2b Paslanmaz Çelik Levha 1.5mm 2mm SS Levha Tisco
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
310S 309S Eşit Açılı Çubuk 300 Serisi Paslanmaz Çelik Profil
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |
GB Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası 1219mm Genişliğiyle Bobin
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Depolama ve Ticaret için Normal/Kustomlaştırılmış Boyutlu Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |

