Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 430 410 400 Serisi Rulo 35mm
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 500mm Fırçalanmış Yüzey
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20 mm |
| Standart: | JIS |
Mobilya için Dubleks 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 310 321 SS Şerit
| Başvuru: | Konteyner Plakası, tıbbi cihazlar, yapı malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlık: | Gerektiği gibi, 0.1mm-300mm |
| Standart: | ASTM |
RoHS Kondenser Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 2B Finish Çelik Şerit Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
Tisco 0.55mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Bobin M290-50A M350-50A
| Tip: | Yönlendirilmiş Silikon Çelik |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş veya Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0,35 - 0,55 mm |
AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Rulo 201 2B Finish 1000mm
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI |
| Genişlik: | 1000-15000mm |
Astm 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1220mm İnşaat İçin Saç Çizgisi
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
301 1.4319 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Parlak Tavlı NO.4 Yüzey
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
2B BA NO.4 HL Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 430 1000mm -2000mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
309 309S Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit 6m Genişlik SS 304 Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |

