Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coil ] eşleşme 147 Ürünler.
Bina Dekorasyonu için 0.2mm-150mm Altın Ayna Paslanmaz Çelik Sac 304
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
AISI Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası R23 Soğutucu ve NO.1 Bitirme
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Galvanizli
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 1.4318 1.4402 |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
V2A 1.4301 Elmas Kabartmalı Paslanmaz Sac 650mm-2000mm Genişlik
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
TISCO Plat Şerit Paslanmaz 2mm 400 Serisi Paslanmaz Çelik Dekor Şerit
| Seviye: | 200 serisi 300 serisi 400 serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 10-250 mm |
ERW 10mm Paslanmaz Çelik Boru 204C2 425M Inox Tüp SS Çelik Boru
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321 |
ASTMA240 SS C Kanal 316 Paslanmaz Çelik C Bölüm Lisco Posco
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 321 904, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ekt |
| Şekil: | U Kanalı |
1.4310 SUS 301 Paslanmaz Çelik Şerit Isıl İşlem Görebilir SS 304 Şeritler
| Başvuru: | Konteyner Plakası |
|---|---|
| Kalınlık: | gereğince, gerektiği gibi |
| Standart: | JIS |
1219mm Genişliği Paslanmaz Çelik TISCO Mill'den sıcak valye çelik plaka
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
Sıcak Haddelenmiş ASTM 310S Paslanmaz Çelik Pates Levhaları 5mm 6mm Kalınlık
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2~120 mm |
| Standart: | ASTM |

