Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
TISCO BAOSTEEL Paslanmaz Çelik Dekoratif Sac 2mm 3mm 4mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
TISCO 304 Paslanmaz Çelik Sac Saten Soğuk Haddelenmiş 316 1.2mm
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
HL Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac ASTM 201 SS Çelik Sac 1500mm
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
2B Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac TISCO 316L 6000mm BA Ayna
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özelleştirilmiş |
JISCO LISCO 1.5 Mm Kalınlığında Paslanmaz Çelik Levha 200 Serisi Sıcak Şekillendirilmiş
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
S30815 304N 4x8 Paslanmaz Çelik Duvar Panelleri Saten Yüzey SS Altın Ayna Levhası
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
ASTM 304 Paslanmaz Çelik Kabartma Levha SS Desenli Sac 8mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
2B BA NO.4 HL Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 430 1000mm -2000mm Genişlik
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
TISCO Inox Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 20mm Kabartmalı SS Levha
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
| Genişlik: | gereğince, gerektiği gibi |
Tisco 16mm OD SS Çelik Boru Turşu Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |

