Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
440 420 410 SS Şerit Rulo Parlatılmış Paslanmaz Çelik Rulo Şerit 2m Genişlik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | 304 316 440 420 410 |
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
TP310S SA213 Dubleks Çelik Rulo Östenitik Krom Nikel Paslanmaz Çelik
| Standart: | GB |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Cilalı, Kaplamalı |
| Başvuru: | Dekorasyon, bina |
Gıda Gemisi İçin Soğuk Haddelenmiş 1mm 304L Paslanmaz Çelik Rulo
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | ASTM |
JIS Aisi 304 2b Paslanmaz Çelik Levha 1.5mm 2mm SS Levha Tisco
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
Kalın 100mm Inox Levha Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
2B BA Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha ASTM 316L 304 409 410
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,EN,DIN,GB, JIS AISI ASTM DIN EN |
| Uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
Cilalı 2205 Dubleks Paslanmaz Çelik Bar Tisco 2205 Yuvarlak Bar
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Tip: | Yuvarlak |
| Başvuru: | Dekorasyon, Sanayi |
HAIRLINE Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316 201 Yarık Kenar 3mm SS Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 2440 mm, 3000 mm 6000 mm |
12mm Cam için 321 316 304l Fırçalanmış Paslanmaz Çelik U Kanalı
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Şekil: | U Kanalı |
Astm 316 316l Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Ss 2b Finish 1000mm İnce Çizgi
| Başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |

