Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
Inox AISI 304 Paslanmaz Çelik Levha 3mm 5mm Kalınlık BV IQI Onayı
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Paslanmaz Çelik Sac 2B Bitirme 1.5m Genişlik
| Başvuru: | Sanayi Dekorasyon, İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1500 mm |
Yarık Kenar Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 300 Serisi Sac 2000mm İnşaat İçin
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
430 ASTM Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 6mm 8mm SS Levha
| Başvuru: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Sıcak Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
309 309S Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit 6m Genişlik SS 304 Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
430 904L Inox Sac Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1000mm-2000mm Genişlik
| Başvuru: | Dekorasyon, İnşaat |
|---|---|
| Sertifika: | SGS,BV |
| Seviye: | 200 Serisi |
301 1.4319 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Parlak Tavlı NO.4 Yüzey
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
1D 0.1mm Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 316 4x8 Paslanmaz Çelik Paneller
| Başvuru: | Dekorasyon ve inşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Genişlik 150mm Cilalı 316 Paslanmaz Çelik Düz Çubuk AISI304 Sıcak Haddelenmiş Dövme
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Genişlik: | 20-150mm |
1mm Paslanmaz Çelik Rulo Halat Aisi 316L Tavlı
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |

