Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
304L 304 Paslanmaz Sac Rulo 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
1500mm 440A Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Çekilmiş Tisco SS Sac Rulo
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
0.7mm 0.8mm Paslanmaz Çelik Şeritler AISI 201 1/4 Sanayi Kullanımı İçin Sert
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI |
| Genişlik: | 7mm-1500mm |
Bina için 1.5mm Paslanmaz Çelik 304 Şeritler ID300mm Plat Strip SS 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Genişlik: | 3mm-1500mm |
0.5mm Paslanmaz Çelik 310S Şeritler 508mm SS Plat Bina İçin
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Genişlik: | 3mm-1500mm |
BA 8K 316 Paslanmaz Çelik Kare Boru 1220mm OD SS Çelik Boru
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz/kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR |
2205 2507 Paslanmaz Çelik Dairesel Boşluklu Boru Çapı3mm-850mm
| Çelik Sınıfı: | SS ASTM A 312 TP |
|---|---|
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| teknik: | Soğuk Çekilmiş, Soğuk Çekilmiş |
430 431 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 2MM ASTM A36 Ss Şerit Bobin
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Genişlik: | 25-2500mm veya özelleştirilmiş |
0.1mm Hassas Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel Kullanım İçin 508mm Şeritler
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI |
| Genişlik: | 3mm-1500mm |
ASTM TP201 Cilalı Paslanmaz Çelik Boru 430 310S Yuvarlak Boru Dikişsiz Kaynaklı
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 201 304 316L 430 310S |

