Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
Sıcak Haddelenmiş ASTM 310S Paslanmaz Çelik Pates Levhaları 5mm 6mm Kalınlık
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2~120 mm |
| Standart: | ASTM |
Depolama ve Ticaret için Normal/Kustomlaştırılmış Boyutlu Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Tisco 304 316 Hafif Çelik Baklavalı Sac 6mm Ms Baklavalı Sac
| Başvuru: | gıda sınıfı, makine, tıbbi, Dış Mekan, Bina Mutfağı, Gıda Maddeleri vb. |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000mm,1220mm.1500mm |
Mekanik Uygulama için Mill Edge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
| Kalınlık: | 0.3mm-6mm |
DIN1.4003 1.4318 1.4828 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Galvanizli
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 1.4318 1.4402 |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş SS Çelik Sac 2B Finish 6000mm Ayna Saç Çizgisi
| başvuru: | Yapı sektörü |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
ERW 10mm Paslanmaz Çelik Boru 204C2 425M Inox Tüp SS Çelik Boru
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321 |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 300 Serisi Paslanmaz Çelik Sac İnşaat İçin
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Çap 0.7mm 0.13mm 0.12mm Paslanmaz Ovma Teli AISI410 430
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
Çap 15.5mm Inox Boru SS Çelik Boru 3 İnç Çaplı Paslanmaz Çelik Boru
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Tip: | KUSURSUZ |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |

