Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 79 Ürünler.
0.5mm 0.6mm Paslanmaz Çelik Şeritler 301 Sanayi Kullanımı İçin Tam Sert
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI |
| Genişlik: | 3mm-1500mm |
Endüstriyel Kullanım İçin 0.3mm Hassas Paslanmaz Çelik Şerit AISI 304 1500mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Genişlik: | 7mm-1500mm |
ASTM TP201 Cilalı Paslanmaz Çelik Boru 430 310S Yuvarlak Boru Dikişsiz Kaynaklı
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm 1.2mm 1.5mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
Soğuk Haddelenmiş SS Sac 410S 316L 2205 2507 4mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Gıda Gemisi İçin Bobinde 0.6mm 304L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
| Standart: | JIS |
0.6mm 1.2 Mm Paslanmaz Çelik Sac 304 2B Kaplama AISI GB DIN EN
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
AISI 2mm 304 Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304L
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000/3000/6000mm |
ISO S32750 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 8mm SS 304 Sac Tisco
| Başvuru: | Dekorasyon, Sanayi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 500~1500 mm |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Döşemelik Paslanmaz Çelik Piston Mili
| Standart: | JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |

