Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ stainless steel decorative sheets ] eşleşme 150 Ürünler.
783 718 625 601 600 İnşaat İçin Nikel Alaşımlı Çelik Rulo
| Tip: | Nikel Plaka |
|---|---|
| Başvuru: | Endüstriyel, inşaat, vb, Sanayi Dekorasyon, Bina |
| Seviye: | 718 |
ISO9001 Standart R23/R404A ve DIN Standartı için Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Yüksek Sıcaklık Haynes 230 Levha N06230 GH3044 Alaşımlı Çelik Levha
| Tip: | Nikel Plaka |
|---|---|
| Başvuru: | Kimyasal endüstri |
| Seviye: | 230 |
Soğuk Haddelenmiş Inconel 600 Rulo 625 718 Nikel Alaşımlı Çelik Rulo
| Tip: | Nikel şerit |
|---|---|
| Başvuru: | endüstriyel gaz |
| Seviye: | inconel 600,718,625 |
Hiperco50 Permendur 1J22 Nikel Alaşımlı Çelik Çubuk Altıgen Kare
| Tip: | Nikel Bar |
|---|---|
| Başvuru: | Kimyasal endüstri |
| Seviye: | Hiperco 50A 1J22 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
| Seviye: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
12m Nitronic 60 Nitronic 50 Prime Sıcak Haddelenmiş Alaşımlı Çelik Levha
| Seviye: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | Talep üzerine mevcuttur, 12m |
3CR13 AISI SS 431 Yuvarlak Çubuk HR Tavlı 12mm SS Çubuk Tisco Teknolojisi
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi, 200/300/400/900 serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
Gemi İnşa Denizcilik için DIN 1.8519 Süper Dubleks 2507 Yuvarlak Bar
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 2024 1350 |
| Tip: | Yuvarlak |
904l 304 316 316L Süper Dubleks Dikişsiz Boru ERW Kaynaklı
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi |

