Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ mirror polished stainless steel square tube ] eşleşme 16 Ürünler.
BA 8K 316 Paslanmaz Çelik Kare Boru 1220mm OD SS Çelik Boru
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz/kaynaklı |
| Çelik Sınıfı: | Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR |
SS310 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Düz Çubuk 1.4923 Sınıf 6-400mm Çap
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Yuvarlak |
Din 174 Cilalı Paslanmaz Çelik Düz Çubuk 3mm 5mm Kalın 300 Serisi
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | Düz |
1mm Paslanmaz Çelik Rulo Halat Aisi 316L Tavlı
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
Genişlik 150mm Cilalı 316 Paslanmaz Çelik Düz Çubuk AISI304 Sıcak Haddelenmiş Dövme
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Genişlik: | 20-150mm |
S30815 304N 4x8 Paslanmaz Çelik Duvar Panelleri Saten Yüzey SS Altın Ayna Levhası
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
253MA 254Mo 654MO Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1.4318 1.4402 Sınıfı
| Başvuru: | Gemi Plakası |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 Paslanmaz Çelik Kabartma Levha SS Desenli Sac 8mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Uzunluk: | 2000-4000mm |
Inox AISI 304 Paslanmaz Çelik Levha 3mm 5mm Kalınlık BV IQI Onayı
| Başvuru: | İnşaat |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
NO.1 631 17 7PH Paslanmaz Çelik Sac 5mm Galvanizli Çelik Levha SGS
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | GH4080A |
| Tip: | Çelik Levha, Soğuk Haddelenmiş Sac |

