Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Şerit
-
SS Çelik Boru
-
Paslanmaz Çelik Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Tel Rulo
-
Paslanmaz Çelik Profil
-
Monel Metal
-
Hastelloy Malzeme
-
Nikel Alaşımlı Çelik
-
titanyum alaşımı
-
Nitronik Malzeme
-
Dubleks Paslanmaz Çelik
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Bayan YuniBize çok iyi 304 ayna levhası sağladığın için çok naziksin. Bu levhaları asansör yapmak için kullanıyoruz. Teşekkür ederim!
anahtar kelimeler [ hoja de acero inoxidable en fr o ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "hoja de acero inoxidable en fr o" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
GB Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası 1219mm Genişliğiyle Bobin
| Company Type | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant | R23/R404A |
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
| Place Of Orgin | Wuxi, China |
AISI Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası R23 Soğutucu ve NO.1 Bitirme
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Mill | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
Depolama ve Ticaret için Normal/Kustomlaştırılmış Boyutlu Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Width | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item | ISO9001 Standard |
| Size | Regular/Customized Size |
| Company Type | Storage And Trading |
1219mm Genişliği Paslanmaz Çelik TISCO Mill'den sıcak valye çelik plaka
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size | Regular/Customized Size |
| Refrigerant | R23/R404A |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
ISO9001 Standart R23/R404A ve DIN Standartı için Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Plakası
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Finish | NO.1 |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
Mekanik Uygulama için Mill Edge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Kalınlık | 0.3mm-6mm |
| İşlem | soğuk haddelenmiş |
Cam Paslanmaz Çelik Profil için Sınıf 2205 2507 SS U Kanalı
| Standart | ASTM |
|---|---|
| Seviye | 300 Serisi |
| Şekil | U Kanalı |
| Delikli veya değil | Delikli değil |
ISO Sus304 Paslanmaz Çelik Köşebent 50x50 Eşit Açı 300 Serisi
| Standart | AiSi |
|---|---|
| Seviye | 300 Serisi |
| Tip | Eşit |
| Başvuru | Makine imalatı, araçlar |

